Temat: Laptop dla podróżnika – co polecacie?

Cześć. Od jakiegoś czasu pracuję zdalnie i w związku z tym dużo podróżuję. Chciałbym kupić sobie nowy komputer, na którym będzie mi się łatwiej pracowało. Najważniejsze – wytrzymała bateria. Możecie jakieś polecić?

Odp: Laptop dla podróżnika – co polecacie?

To z czystym sumieniem polecam HP ProBook 430. Korzystam od dawna z niego i wydaje mi się, że dla Ciebie powinien być ok. W pracy mobilnej będzie super, wytrzyma nawet 11 godzin. Co więcej, jego plusem jest cicha praca. To taki średniej klasy laptop biznesowy. Kupisz go tu: www.mct-sklep.pl/probook-430-c4576 i masz różny przedział cenowy.

3

W ogóle nie zgadzam się z kolegą! Spójrz sobie na te laptopy: www.mct-sklep.pl/elitebook-850-c4590, bo są lepsze. Sama jestem w podróży często i sprawdza się idealnie. Możesz go przekształcić też w stację roboczą i przewozić bez obaw o uszkodzenie obudowy. Poza tym jest dosyć lekki, więc super.

4

Skoro już tak wszyscy polecacie swoich faworytów, to ja stawiam zawsze na markę Toshiba. Tez dostępna w tym sklepie: https://mct-sklep.pl/satellite-pro-c4532, a naprawdę nigdy nie zawodzi. Szczerze polecam!

5

Dzięki za pomoc!

6

Daj znacz, co kupiłaś ostatecznie