Temat: Najlepsze posadzki marmurowe w Poznaniu.

Szukam firmy, która zajmie się wykonaniem podłogi marmurowej w małym hotelu. Ze względu na samo miejsce jakość pracy musi być wysoka, zachęcająca gości do ponownych odwiedzin… Poza tym oczywiście chodzi też o łatwość w sprzątaniu. Będę wdzięczny, jeśli dacie mi namiary na jakieś warte zainteresowania firmy.

2

Odp: Najlepsze posadzki marmurowe w Poznaniu.

U mnie posadzki robiła firma Onyx. Poszło im bardzo szybko i sprawnie, naprawdę na nic nie można narzekać. Podłoga może wyglądać bardzo różnie, w zależności od ułożenia płyt. Klient sam decyduje jak ma być – warto to sobie dokładniej przemyśleć. Na przykład w przypadku hotelu jak dany wzór zgrywa się z resztą wnętrza.

Ja też mogę polecić tę firmę. W ogóle najlepiej zerknąć sobie na ich stronę internetową: http://www.poznan.onyxmarmury.pl/podlogi/ i podejrzeć różne realizacje. Bardzo ciekawe posadzki marmurowe Poznań naprawdę zaskoczył mnie tą ofertą.:) Jest efekt luksusu, więc do hotelu jak znalazł. Może dopasuj do tego marmuru blaty recepcji?

Dzięki za link, faktycznie wygląda to obiecująco. Dobrze podejrzeć galerię realizacji. Zastanawiam się jeszcze nad tą organizacją recepcji. Ale dopasowanie motywów dałoby fajne efekty.

Zawsze można też wziąć pod uwagę granit. Marmur świetnie nadaje się do holu, ale granitem można też wyłożyć taras czy patio. Jeśli oczywiście planujecie mieć coś takiego w swoim obiekcie.;)

będzie restauracja z dużym tarasem i tutaj chyba faktycznie postawimy na granit. Do środka jednak absolutnie marmur, dale delikatniejsze efekty i zespół przegłosował go jednoznacznie.;)