Temat: Szukam dobrej hurtowni do zaopatrywania magazynu w materiały do pakowania

Moja firma otwiera magazyn w nowej lokalizacji i stoimy przed małym problemem. Mianowicie w tamtej okolicy nie znaleźliśmy żadnej hurtowni która by nam dostarczała regularnie wszelkiego rodzaju materiały do pakowania. Chodzi chociażby o folię do owijania ładunków i inne takie. Hurtownia gdzie pierwszy magazyn w to zaopatrujemy nie prowadzi sprzedaży z dostawami, trzeba na miejscu odbierać. Stąd moje pytanie, znacie kogoś z ogólnopolskim zasięgiem dostaw?

Odp: Szukam dobrej hurtowni do zaopatrywania magazynu w materiały do pakowania

Szkoda, że nie napisałeś już w temacie, że to ma być taka hurtownia internetowa z opakowaniami, bo też znam tylko taką gdzie muszę wysyłać ludzi po zaopatrzenie…

3

Sorki, mój błąd. No ale widziałem że są takie, tylko jak pierwszy raz słyszę ich nazwy to nie mam zaufania. Wolałbym zacząć współpracę z kimś kto ma dobre opinie.

Moim zdaniem powinieneś postawić na hurtownię Ebordi. Mają bardzo duży wybór wszystkiego, od taśm aż po kartony i prowadzą sprzedaż internetową. Ja właściwie wszystko do magazynu gdzie jestem zaopatrzeniowcem właśnie tam zamawiam

5

Ok, na pierwszy rzut oka wygląda na profesjonalną hurtownię. Ktoś z was może się jeszcze wypowiedzieć na ten temat? Kupowaliście tam coś?

6

Mi dostarczają folię maszynową, pod tym linkiem możesz zobaczyć jaką - ebordi.pl/towar/lista/30/folia-maszynowa. Bardzo dobrze się nadaje do pakowania towarów na paletach i nie zawija się niepotrzebnie, a z folią od innego producenta bywało tak niestety.

7

A ja już kilka razy brałam od nich dostawę takich http://ebordi.pl/towar/lista/51/tasmy-pakowe- różnych taśm pakowych. Też nie ma zastrzeżeń co do jakości towarów, a do tego doceniam, że bardzo szybko dostarczają wszystko, nie było nigdy opóźnień

8

Nie brałem nic z tej hurtowni, ale teraz zobaczyłem i od razu ci mogę powiedzieć, że trudno będzie znaleźć lepiej zaopatrzoną hurtownię, szczególnie jeśli ci zależy na takich niskich cenach jak mają tutaj