Temat: Czy testy owulacyjne działają?

od kilku miesięcy staram się bezskutecznie zajsc w ciąze, zrobiłam sobie z partnerem badania i podobno jest wszystko ok, tylko mamym byc cierpliwi. Ostatnio czytałam o testach owulacyjnych i ze to w naszej sytuacji moze byc pomocne. Któras z was korzystala z czegos takiego? Czy takie testy to nie ściema?

Odp: Czy testy owulacyjne działają?

moja koleżanka z pracy te testy robiła, w kocu zaszła w ciążę, więc to chyba działa

Testy działają i wiele kobiet z nich korzysta. Jak być czegoś takiego szukała, to tutaj masz linka do apteki internetowej, gdzie można dostać markowe testy owulacyjne http://www.apteka-internetowa-24.pl/cat … owulacyjne. Pamiętaj, żeby dokładnie stosować się do instrukcji dołączonej do konkretnego testu. Dzięki temu ryzyko fałszywego wyniku będzie minimalne i test rzeczywiście spełni swoją rolę.

4

ja też robiłam te testy, jak test dawał znać, że zaczęły się dni płodne to z mężem nie wychodziliśmy z sypialni przez kilka godzin:) w końcu się udało i Tobie też się uda

5

Dzieki, też wierze że się w koncu uda. Spróbuje z tymi testami, może rzeczywiscie sie sprawdzą.

6

Tez trzymam za Ciebie kciuki, wszystko będzie dobrze i na pewno uda Ci się zajść w ciążę. A co do tej apteki z wcześniejszego linka, to też ją znam. Mają w ofercie Moj ulubiony szampon do włosów. Jak masz problem z nadmiernie przesuszającymi się włosami to sprawdz sobie ten szampon http://www.apteka-internetowa-24.pl/emo … 00-ml.html. Nie dość, że nawilża to jeszcze pielęgnuje włosy.

7

akurat włosy to mój ostatni problem, ale dzieki za wsparcie:)

8

jak oboje jesteście zdrowi to po prostu potrzebujecie więcej witaminy S

To prawda, bez seksu dziecka nie będzie:) Możecie podziałać na swoją potencję stosując jakieś wzmacniacze doznań. W tej aptece apteka-internetowa-24.pl są rózne preparaty na potencje dla mężczyzn i coś na libido dla kobiet.

10

na szczescie nie potrzebujemy takiego wspomagania:)