Temat: Czy kupujecie leki bez recepty w necie?

Na receptę chyba się nie da (?) a w każdym razie ja na szczęście nie muszę zbyt często nic takiego brac wiec moje pytanie dotyczy leków takic jak środki przeciwbólowe czy suplementy. Ktoś zwrócił mi uwagę że na necie jest dużo taniej bo konkurencja wobec takich aptek jest duża i że to niby o wiele bardziej się opłaca

2

Odp: Czy kupujecie leki bez recepty w necie?

Wśród aptek stacjonarnych też jest duża konkurencja… ale fakt faktem ja często kupuję na necie choć akurat kosmetyki bo apteki stacjonarne są zwykle dużo gorzej wyposażone. Sądzę że leków i suplementów też to dotyczy bo nieraz na stronach takich aptek widzę nawet jak się wyświetlają polecane produkty takie których nie znam. Więc wydaje mi się że nie tylko niższa cena może być plusem ale też większy wybór, takie jest moje zdanie

Jasne że tak, apteki stacjonarne mają ograniczoną przestrzeń i ja bardzo często muszę sprowadzać na zamówienie, maści czy tabletki są na drugi dzień. Dla mnie to akurat nie jest duży kłopot bo mam aptekę po drodze z pracy i mogę sobie nawet na co dzień podejść ale pewnie nie każdy jest w takiej komfortowej sytuacji

4

No ja nie jestem a też tego nieraz doświadczyłem i nieraz mnie to wkurza bo to dla mnie spory kłopot znów wybierać się do apteki którą mam dość daleko

5

Ja często kupuję leki bez recepty tutaj https://www.aptekamini.pl/category/bez-recepty, można zobaczyć, że wybór jest wprost oszałamiający ale nie tylko dlatego wybieram tę ofertę. Robię zawsze wieksze zamówienie co jakiś czas jak widzę że mi apteczka pustoszeje (zwłaszcza jak zrobię w niej remanent i wyrzucę to co się przeterminowało, wiele osób tak nie robi więc uczulam na to). To jest bardzo wygodne a jak zamawia się więcej to koszt wysyłki może być darmowy więc oszczędność jeszcze większa

6

To chyba i ja muszę znaleźć jakąś fajną aptekę online

7

Polecam AptekęMini, profesjonalna obsługa i szybka realizacja zamówienia, super tanio wychodzi właśnie zwłaszcza wtedy jak zamawia się więcej rzeczy więc polecam traktować to jako systematyczne uzupełnianie zbiorów leków czy suplementów