Temat: Halówki Nike Mercurial – jakie są wasze opinie?

Witam. Potrzebuję zasięgnąć opinii odnośnie halówek piłkarskich dla młodziezy Nike Mercurial. Czy buty te są wygodne, wytrzymałe i nie rysują parkietu?

Odp: Halówki Nike Mercurial – jakie są wasze opinie?

Mój syn ma te buty i zawsze zabiera je na treningi piłkarskie. Mówi, że bardzo dobrze mu się w nich biega i kopie piłkę. Zanim mu je kupiłam, sprawdziłam dostępne w necie opinie o Nike Mercurial, żeby mieć pewność, ze jest to wartościowa i niezawodna rzecz. W opiniach o Nike Mercurial znalazłam info, że w podeszwie tych butów zastosowano specjalną technologię, dzięki której nie zostawiają śladów na parkiecie.

3

aha, to super. To dla mnie też jest to bardzo wazne, bo w tej sali gdzie mój syn zaczął trenować, bardzo uczulają, żeby dziecko miało takie buty, które nie rysują podłogi.

Tak jest w wielu miejscach, to normalka wink No ale to, że nie brudzą parkietu to nie jedyna zaleta tych butów. Oprócz wygody ich atutem jest tez lekkość, trwałość, dobra przyczepność oraz swietne dopasowanie do stopy.

5

Przekonałaś mnie do zakupu tych butów dla syna smile. A w którym sklepie je kupiłaś, jeśli mogę wiedzieć?

Zamówiłam te buty w sprawdzonym internetowym sklepie z produktami Nike. Całą ofertę tego sklepu znajdziesz na stronie https://ctxsport.com/sklep/nike/. Halówki piłkarskie są tam dostepne w róznych kolorach i rozmiarach, a ich ceny są bardzo korzystne.