Temat: Naprawa tylnej belki we Wrocławiu. Poszukiwany dobry mechanik.

Dzień dobry (choć wcale nie taki dobry…). Jadę sobie dzisiaj moją C3, jestem już blisko domku i nagle coś mi zaczyna niemiłosiernie piszczeć z tyłu. Zajechałam na parking, obejrzałam i na pierwszy rzut oka wszystko zdawało się być okej. Sprawę skonsultowałam więc z narzeczonym, a on stwierdził, że to tylna belka. Macie pomysł, kto mógłby zrobić to w miarę tanio i oczywiście dobrze?

2

Odp: Naprawa tylnej belki we Wrocławiu. Poszukiwany dobry mechanik.

Hej. Takie piszczenie rzeczywiście może być złym znakiem. Drogi mamy, jakie mamy, nic na to nie poradzimy. Jak tylko będę mógł, to zadzwonię do kolegi, który chwalił się niedawno, że znalazł ekspertów od francuskich samochodów. smile

A moim zdaniem nie powodów do większego niepokoju. Nawet jeśli uległa uszkodzeniu ta tylna belka Wrocław jest dużym miastem, w którym z łatwością znajdziesz mechaników. Doradzę Ci tylko, abyś zwróciła uwagę na plamy rdzy. Niektóre modele Citroenów mają z tym problem i naprawdę potrafi utrudnić to życie.

4

Okej, mam wszystko. Zajrzyj tutaj: http://serwisautfrancuskich.pl/regeneracja-tylnej-belki-wroclaw/. Specjalizują się w naprawach francuskich samochodów, więc pasuje idealnie. Myślę, że we Wrocławiu tylną belką Twojej C3 nikt nie zajmie się lepiej. No i jestem przekonany, że wystarczy regeneracja, więc będzie taniej.

5

Serdecznie dziękuję. To bardzo miło, że Ci się chciało szukać. smile Wdzięczna jestem także za Wasze porady. smile Mam tylko nadzieję, że uda mi się dojechać moim maleństwem do warsztatu, żeby mechanicy mogli rozpocząć jakieś działania.