Temat: Zalety dobrego śpiwora turystycznego.

Razem z mężem  zaplanowaliśmy w tym roku dzikie wakacje, których genralnie nie planujemy. Chodzi tylko o to, żeby załatwić sobie urlop i nic poza tym. Chcemy dać ponieść się emocjom i dlatego nie będziemy spali w hotelach tylko pod namiotem. Namiot już mamy i mamy też śpiwory, ale z tego co widzę, to teraz używa się już zupełnie innych. Czym one się różnią, bo nie wiem czy wymieniać na nowe.

Odp: Zalety dobrego śpiwora turystycznego.

Ja też mam w pawlaczu śpiwory starego typu. Przyznam szczerze, że pewnie, jakbym mocniej pociągnęła za jeden czy drugi koniec, to całość by się rozerwała. Swego czasu to był bardzo dobry sprzętm, który swoje przeszedł. Jak byłam mała to pamiętam, że z kuzynką we dwie tam spałyśmy.

3

Hehehe, to były czasy. Teraz śpiwory są tak skonstruowane, żeby były jak najmniejsze. Materiał z którego wykonuje się śpiwory oddycha, dzięki czemu spanie w takim śpiworze nie wiąże się z nadmiernym poceniem. Poza tym to bardzo lekkie produkty, które w czasie marszu nie utrudniają niesienia. Wszystko oczywiście miękkie i przyjemne w dotyku.

Czyli co mam jednak zmieniać?

5

Na Twoim miejscu już przez sam fakt, że Twój śpiwór ma swoje lata odświeżyłbym nieco asortyment. Poza tym miło od czasuy do czasu sprawić sobie coś nowego. Nie czeka Cię wcale duży wydatek, bo jak pewnie się domyślasz, na turystyczne wypady śpiwory są zdecydowanie tańsze od tych wykorzystywanych w wypraach wysokogórskich.

6

W sumie masz rację…Ja generalnie od zawszed doradzam znajomym zakupy w sklepie napieszo.pl, w którym ceny na oba roadzej śpiworów są bardzo dobre. Z resztą nie tylko na to, ale na cały asortyment, jaki znajuje się w sklepie.

7

Zgadzam się z kolegą. Zajrzyjcie tutaj http://napieszo.pl/151-spiwory na pewno przekonacie się do któregoś z rodzajów śpiworów. Super wygladają to jedna rzecz, kolejna to fakt, że są wykonane z wytrzymałych materiałów. Po trzecie śpiwory turystyczne bardzo dobrze utrzymują cieplo, przez co masz wrażenie, że spisz w pod domową kołdrą.

8

W czasie letnich wypadów to mi wszystko jedno w czym śpie…

9

wiesz, nie wszystkim jest wszystko jedno. Niektórzy lubią jednak pospać w dobrych warunkach mimo, że nie w domu.