Temat: Gdzie dostanę dobre i niedrogie ogrodzenia kute?

Hej majsterkowicze! Potrzebuję waszej pomocy! Zmieniamy z żona nasz ogród i postanowiliśmy także zmienić stare, siatkowe ogrodzenia na kute. Czy ktoś z was jest w stanie polecić jakąś stronę, sklep gdzie tanio kupię ogrodzenie kute, ale wytrzymałe i porządne?

2

Odp: Gdzie dostanę dobre i niedrogie ogrodzenia kute?

Jak my się budowaliśmy to mąż znalazł taki sklep internetowy, zdaje się Metalzbyt z Olsztyna i u nich zamawialiśmy ogrodzenie, jak i wszystkie elementy ozdobne - daszki, groty i tralki. Całość świetnie się prezentuje do dziś, pomimo że było to jakiś czas temu. No i też nasze ogrodzenie nic się nie zmieniło pod wpływem warunków pogodowych, żadnej rdzy czy odpadającej farby, więc jestem bardzo zadowolona.

Mogę potwierdzić to co koleżanka napisała. Tez kupowałem od nich ogrodzenia kute, w zasadzie dwa, bo dla siebie i do ogrodu dla brata i obaj jesteśmy mega zadowoleni. Wytrzymałość pierwsza klasa. Estetyka złoty medal. No i elementy ozdobne w różnorakich wzorach to też atut. Przejrzyj sobie ofertę na http://sklep.metalzbyt.com.pl/330-ogrodzenia-kute-elementy, gwarantuję, że nie pożałujesz wyboru.

4

Dzięki za pomoc i za link. A czemu mówisz, że wytrzymałość pierwsza klasa?

Wszystkie elementy wykonane są ze stali i to takiej porządnie hartowanej, więc żadna pogoda - wiatr czy deszcz - ich nie zmoże. Materiał wykonania jest bardzo ważny, a w przypadku ogrodzenia stal jest jedną z najlepszych opcji.

6

Teraz rozumiem. Wielkie dzięki za odpowiedź smile