Temat: Czy chusteczek Orgasm Control mogą używać też nastolatki?

Mam problem ze zbyt szybkim wytryskiem, a nie skończyłem jeszcze nawet dwudziestu lat. Myślę, że to się leczy, ale chciałbym spróbować czegoś w warunkach domowych, bo do lekarza jakoś mi nie spieszno. Słyszałem o tych chusteczkach… dobre one są?

Odp: Czy chusteczek Orgasm Control mogą używać też nastolatki?

Zdecydowanie polecam Ci chusteczki Orgasm Control. Nie są tak mocne jak niektóre środki, które mogły powodować nawet brak czucia w członku. Orgasm Control to cała seria specyfików, która pomoże Ci szybko odnaleźć się w świecie długiego seksu.

Pamiętaj przy okazji, że wiele musisz się nauczyć. Kontrolować swój wytrysk można po wielu próbach, ale z tymi schuisteczkami ten czas można skutecznie skrócić.

4

Dla kobiety to zdecydowanie lepsza sytuacja, kiedy może dłużej pokochać się ze swoim facetem. Próbuj i trenuje, a na pewno po jakimś czasie uda Ci się osiągnąć lepsze efekty w łóżku, czego Ci bardzo życzę i pozdrawiam.

5

Spoko, nawet i 20 latkom się zdarza, to często jest kwestia emicji, ale z tymi chusteczkami spokojnie wydłużysz momenty przyjemności wink Nie czytałem, czy ktoś o tym wspominał, ale środki w nich użyte sa na bazie składników naturalnych, więc też i bezpiecznie.