Temat: Polecacie jakiś sklep motocyklowy online z częściami i akcesoriami?

Cześć, mój facet jest miłośnikiem motocykli, niedawno kupił sobie używanego Harleya i dosłownie zwariował na jego punkcie. Zbliżają się jego urodziny więc chciałabym mu sprawić jakiś prezent w tym klimacie. Najlepiej ze sklepu internetowego – znacie jakiś fajny i z dobrym zaopatrzeniem?

2

Odp: Polecacie jakiś sklep motocyklowy online z częściami i akcesoriami?

Na pewno coś takiego się znajdzie, musisz poszperać. Czasami ludzie oferują też coś indywidualnie, jest duża wymiana dóbr w społeczności motocyklistów więc rozglądaj się nie tylko za sklepem.

3

Hm jak ma to być prezent to raczej żadne z drugiej ręki przedmioty w grę nie wchodzą... Ja kupuję tylko na motocyklowysklep24.pl i bardzo sobie chwalę zarówno ofertę jak i czas realizacji. Akcesoriów ciekawych mają naprawdę sporo.

4

Ja jeździłam na motocyklu jakiś czas ale potem niestety nadmiar obowiązków zmusił mnie do rezygnacji. Za to mąż nadal jeździ, więc możliwe że wrócę do tego. A wszelkie wyposażenie w sklepach stacjonarnych kupowaliśmy.

5

Ze swojej strony zdecydowanie polecam tę ekipę http://www.motocyklowysklep24.pl/o-nas-i-5.html. Poznałem obsługę na jakimś zlocie, totalni pasjonaci i do tego profesjonaliści. Ich sklep motocyklowy online jest chyba najlepszym w Polsce na ten moment. Zawsze znajduję to co chcę.

Znam ten sklep, zamawiałem tam sakwy i kaski szczękowe. Produkty ekstra jakości, bardzo trwałe. No i kontakt z obsługą rzeczywiście świetny, znają się.