Temat: Pierogi w Warszawie Centrum?? Gdzie i za ile?

Hejo! Szukam inspiracji na obiad:D i wpadłem na to, że można by było zjeść jakieś dobre pierogi, a że sam ich nie umiem robić, to pytanie do was, gdzie by się tu zaopatrzyć w dobre, świeże, a przede wszystkim tanie pierogi?;) zaznaczam, ze wszystkie te trzy kwestie są dla mnie równie ważne, bo nie chcę dużo płacić za jedzenie marnej jakości, wiadomo. Polećcie coś z własnego doświadczenia.

2

Odp: Pierogi w Warszawie Centrum?? Gdzie i za ile?

Cześć, a jakie pierogi byś chciał zjeść? Słodkie, słone? bo czasem w lokalach mają tylko jeden rodzaj i trzeba wiedzieć, czego siię chce.

To nie wiem, jakie knajpki kolezanka odwiedza, ale przeważnie wszyscy mają i słodkie i ostre.

4

nJa bym koledze polecił naleśniki w Warszawie centrum w miejscu, które możesz sobie obejrzeć tutaj https://www.nalesnikarnia1.pl/. Owszem mają tylko na ostro, ale za to jakie:D najlepsze nie tylko w wawie ale myślę, że w bliższej i dalszej okolicy. A co najważniejsze, nie są to jakieś gniotki mrożone, tylko świeżutkie. Ja jadłem już i ruskie i z mięsem, i szczerze bym polecił. Nie wiem jak te szpinakowe, ale pewnie tak samo dobre:) ja zdecydowanie najbardziej lubię ruskie.

5

czesc, zamawiałam u nich z dowozem pierogi ruskie i potwierdzam, że są bardzo dobre. do tego dostawa jest bardzo sprawna, w pół godziny byli u mnie z gotowymi pierogami, które wyglądały jak dopiero co zdjęte z pieca;) Pan, który przywiózł jedzonko też bardzo miły;)

6

A co tam jeszcze można zjeść? To jest takia typowo mączna kuchnie? Bo za mną od jakiegoś czasu chodzą już naleśniki, a ja jakoś nie mam czasu ich zrobić i może by mi się udało zamówić do pracy? jak myślicie, da się tak zrobić? Dowiozą mi na przerwę??

7

wiesz co wydaje mi się, że bez problemu dowiozą, no i akurat mają naleśniki, nawet z nazwy można to wywnioskować:D naleśników mają tyle, że chyba przez miesiąc jedząc codziennie nie udałoby się wszystkich spróbować:D Bo i zwykła z serem, z dżemem, z powidłami, z owocami, na słono z kurczakiem, z serem pleśniowym, fetą, szpinakiem, no słowem, co byś sobie nie wymyśliła to oni już to mają:D I powiem szczerze, że mają te naleśniki również pyszne:)