Temat: Polecicie mi rolety okienne w Poznaniu, jaka firma jest ok?

Od pewnego czasu szukam dobrej opcji na rolety do okien. Jeszcze nie mam żadnych sprecyzowanych oczekiwań ale z pewnością zależy mi na jakości. Dlatego mam pytanie czy posiadacie jakieś doświadczenie z wykonawcami i jesteście w stanie jakiegoś polecić? Zależy mi na kimś sprawdzonym.

2

Odp: Polecicie mi rolety okienne w Poznaniu, jaka firma jest ok?

Specyfiką takich firm jest to że mają elementy do rolet z bardzo różnych źródeł i czasami tkaniny są super ale już na przykład mechanizmy rolujące słabe i po jakimś czasie to wychodzi. Czasami jest element loterii w tym.

3

Oj nie przesadzałbym z tą loterią, rolety czy żaluzje chce mieć coraz więcej osób i każdemu na jakości zależy. Firmy to wiedzą i przecież tylko frajer by się podłożył i ładował klientowi szrot kiedy to zawsze wyjdzie...

Specjalistką nie jestem ale mam rolety w całym domu stąd - https://sundeco.com.pl/. Minął ponad rok od montażu i wszystko działa jak w pierwszym dniu. Także jak trzeba komuś polecić rolety okienne Poznań może się tą firmą pochwalić. Jeszcze muszę wspomnieć że bardzo szybko wykonali zamówienie – byłam zaskoczona bo kiedyś na żaluzje czekałam ponad dwa tygodnie.

5

Poza firmami takimi większymi jest też trochę jak ja to mówię wolnych strzelców mających dostęp do materiałów i wiedzę w temacie. Zwykle są tańsi aczkolwiek trudniej zweryfikować jakość świadczonych usług.

6

Darowałabym sobie takich panów co to gdzieś na boku montują ludziom rolety w oknach. Jednak co konkretna firma to konkretna. Można poczytać opinie, jest realna gwarancja itd.

7

Bardzo podobają mi się te nowoczesne wzory rolet do okien, często z różnymi fantazyjnymi motywami. Sporo kolorów, ogólnie super klimat.