Temat: Który erotyczny sklep internetowy ma dziś najlepszy wybór?

Czołem, szukam jakichś namiarów na sklep z akcesoriami erotycznymi ale też interesują mnie suplementy m.in. na powiększenie rozmiarów męskości wink Niby nie ma jakoś bardzo na co narzekać ale wiadomo... Zawsze może być lepiej big_smile Jeśli kojarzycie jakieś sensowne miejsce to dajcie znać. Dzięki!

Odp: Który erotyczny sklep internetowy ma dziś najlepszy wybór?

Takich sklepów masz dziś od groma, co jeden to z większym wyborem. Ja niestety nic konkretnie nie poradzę bo ze swoją ukochaną póki co radzimy sobie bez takich pomocy naukowych big_smile Aczkolwiek warto mieć fantazję więc luzik.

Odnośnie środków na większego penisa to ponoć najbardziej skuteczne są te oparte na składnikach naturalnych. Chyba najlepiej szukać właśnie wśród takich produktów bo są dobrze przyswajalne i bezpieczne.

4

Gdzieś tam w szufladzie mamy w sypialni wibrator aczkolwiek raczej rzadko z niego korzystamy. Kupiony parę lat temu, teraz są dużo lepsze modele ze stymulacją punktu G, łechtaczki itd.

Gdybym miała coś polecać to na pewno tu jest znakomity wybór: https://intymnosc.pl/. Brałam tam kilka rzeczy, w tym kulki gejszy i jakieś lubrykanty na bazie wody. Wszystko świetnej jakości a ceny w sklepie są niskie w porównaniu z innymi jakie znam. Także jakbym miała rekomendować jakiś sklep internetowy erotyczny to ten póki co jest numerem jeden.

6

Wydaje mi się że kojarzę go – albo widziałam gdzieś reklamę albo nawet sama czegoś szukałam. Rozglądam się teraz za jakimś fajnym żelem do masażu erotycznego, chyba się przyjrzę – może mają.

7

Mój chłopak lubi zabawki, ja byłam sceptyczna ale zmieniłam zdanie. Mamy jakieś dilda, wibrator i jeden masturbator dla niego. Zawsze to jakiś dodatek i czasami faktycznie uda się podkręcić atmosferkę.

8

Jak chodzi o efektywne i bezpieczne metody powiększania członka to rzeczywiście dziś są preparaty dające taką możliwość. Bo parę lat wstecz to była zwyczajna ściema. W tej chwili składy suplementów bazują najczęściej na dorobku medycyny Wschodu, gdzieś o tym czytałem.