Temat: Szukam termoopakowania na butelkę dla dziecka.

Witam was, weszłam na, to forum dzisiaj, ponieważ za oknem coraz zimniej, jesien, ajuz niedługo zima wiec wychodząc gdziekolwiek gdziekolwiek domu z dzieckiem czy to spacer czy po prostu trzeba cos załatwić na miescie, a niestety zazwyczaj nie mam z kim mojego dziecka zostawic, bo mazduzo pracuje, a z kolei zarówno moi jak i meza rodzice pracuja na pelen etat wiec tez odpada, no wiec jak go tzn. mojego synka zabrac ze soba, to musze mu wziąć cos do picia cieplego na tyle godzin, a jak naleje mu w butelke, to zbyt szybko wystyga i i tak pije zimne wiec potrzebuje termoopakowaniu, które to cieple zatrzyma i utrzyma w butelce, wiecie gdzie jes dostane?

2

Odp: Szukam termoopakowania na butelkę dla dziecka.

czesc, skad ja, to znam sama nie raz wychodzę z moim synem, który niedawno skonczył 4 latka i również za każdym razem zabieram ze sobabutelke z ciepla herbatka kiedy pogoda jest taka jak teraz za oknem i wkładam ją do termoopakowania żeby nie wystyglo bo wiadomo, ze w butelce bardzo szybko wystygnie. Kupiłam to tutaj: https://wyprawkowy.pl/termoopakowania-52 maja duzoroznych wzorów.

Dzięki, a wiesz może skad jest ta firma, bo zastanawiam się jak długo będzie mi to szlo?

4

Wiesz co, że nawet nie wiem, ale oni wysyłają, to bardzo szybko wiec nie powinnnas długo czkeac

Jeszcze raz dziękuje bardzo.

6

Proszę Cię bardzo i pozdrowiona.

7

A wiesz czy maja tez termoopakowanie z podgrzewaczem, bo wszedzie tego szukam?

8

Mają chyba za około 5 dych wiec wydaje mi się, że się opłaca i mają również różnego rodzaju kolory wiec nie wiem czy masz córeczkę czy synka, ale cos tam znajdziesz co Ci na pewno przypasuje. Pozdrawiam